Čo chystáte v roku 2017 ?

Domov Diskusné Fóra Diskusné fórum pre svet elektro-pohonov Ostatné Čo chystáte v roku 2017 ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #8694
    teslabike
    Keymaster

    Trošku som sa odmlčal teraz paradoxne ked ebajky odpočívajú mám čas zaujímalo by ma aké plány máte na rok 2017 , prestavba, batérie,motory ..

    Moje plány sú skromné asi ostanem pri tom čo bolo v rokoch 2015 – 2016. Teda všetko zaleží od baterky ak bude dobrá nebudem nič nové vymýšlať
    ale ak už dodýcha .. tak by som skúsil do stredu napakovať 72V a min 10ah spraviť taký off road bike motor uvidím čo bude po ruke bud
    sú možnosti
    nehať bafang tu som písal skúsenosti s ním

    Alebo nasadím nejaký stredový (s vykuchanou rj samozrejme 72V)

    Další ebike nechcem robiť už ich mám 6 ani jeden s ktorým by som bol spokojný.

    Asi najviac mi vadí baterka = kocka na zadnom nosiči…jako jazdiť sa dá ale keby už tak jedine stred..

    Nech sa darí .. v roku 2017

    • Táto téma bola upravená pred 7 years, 3 months používateľom teslabike.
    #8829
    mysiak
    Účastník (Participant)

    ja chystam na novy rok toto… sorry za zlu kvalitu ale o polnoci uz som bol KO.

    • Táto odpoveď bola upravená pred 7 years, 2 months používateľom mysiak.
    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    #8832
    neverican
    Účastník (Participant)

    Vyzerá to viac než dobre, … niekto sa odhodlal na viac ako 250W 🙂

    Prezraď prosím ťa viac info…

    #8880
    LuboN
    Účastník (Participant)

    mysiak, si sa pekne pľasol po vrecku, ale verím že to bude stáť za to 🙂 Čas uteká ako voda tak si ho treba užiť s poriadnou mašinou 🙂 Ani sa nenazdáme a budeme na to už príliš starí a ostane nám iba tých 250W…
    Na túto sezónu som v pokušení vymeniť motor MagicPie za Mxus 3K Turbo (vinutie 4T)… Bez ďalších úprav by to znamenalo zvýšenie maximálky z cca 40 na 50km/h, vyšší krútiaci moment, vyššia účinnosť, výkon 3kW nie do 20km/h ale do 40km/h. Čoskoro sa rozhodne či do toho pôjdem…

    #8892
    Erik1
    Účastník (Participant)

    Ja chystám osedlať svojho tátoša 15Ah 48V lifepo4 + 8fun motor do stredu BBS2 ,chcel by som mať dojazd 40km (s trochou betálovania) a aby to vyšlo aj kopec .. marci by som mal mať všetko doma

    #8895
    mysiak
    Účastník (Participant)

    nazdar, vidim ze som vas nazhavil tym obrazkom 😀 bol som trochu mimo a zaneprazdneny stavbou.

    Bike uz jazdi je to qulbix 140 a QS V3 motor. Zatial som mal peak okolo 16kw ale to uz mi vypinalo C63 istic. Mam tam adaptto Max-e a Lipo Multistary 74V3,2Ah atd. Zatial som mal gule na tom ist len 83km/h ale to bolo tak na pol plynu, dojazd odhadovany cez 80km bez prislapu.

    Teraz uz riesim len take malickosti ako DC-DC konvertor, svetla, blatniky, poskryvat kabelaz atd…

    • Táto odpoveď bola upravená pred 7 years, 2 months používateľom mysiak.
    #8901
    mysiak
    Účastník (Participant)

    este edit ku tej baterke je to 74V32AH

    #8916
    LuboN
    Účastník (Participant)

    mysiak, využil si akciu na qulbixa? Koľko Ťa to asi vyšlo spolu?

    #8921
    mysiak
    Účastník (Participant)

    LuboN, ano tu akciu som vyuzil. Inak predtym som bol rozhodnuty pre Vectora ale kedze prisla tato akcia nedalo sa odolat. I ked aj v tej akcii oproti vectorovi to bolo drahsie o 250e.

    No a celkovu cenu tejto stavby som nepocital… budem sa musiet odhodlat 😀

    #8935
    mysiak
    Účastník (Participant)

    Vcera som sa dostal ku montazi blatnikov, kedze po poslednej jazde som vyzeral ako svina 😀 tak uz len poskryvat kabelaz a napojit PAS a som hotovy…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    #8973
    LuboN
    Účastník (Participant)

    Tak tie blatníky sú riadna haluz 🙂

    #8989
    LuboN
    Účastník (Participant)

    Do sezóny pripravujem tohto tátoša, akurát pracujem na batérii a zanedlho príde Mxus 3K Turbo 4T a nahradí MP ktorý je tam teraz 🙂

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    #10644
    mysiak
    Účastník (Participant)

    LuboN tak ako uz to mas hotove a jazdis?
    Ja uz mam najazdene od februara nieco cez 2000km, uz som dostal 3 krat defekt na zadnom kolese, co je celkom vrazda vymienat dusu na HUB a kolese z motorky… Musel som si kupit monterpaky a uz viem vymenit dusu a pozapajat spat kabelaz tak do 30minut. Bike jazdi dopohody a robi radost.:)

    zatial zelam vela amperov a malo starosti

    #10647
    LuboN
    Účastník (Participant)

    Ahoj, jazdím od začiatku mája, nie je to ešte úplne dokončené ale nazbieral som už pekné kilometre (asi 1700 za máj), je to paráda… Motor super, kapacita super, dnes si idem dokončiť Eaton aby som mohol rýchlo nabíjať na cestách, začína sa mi vidieť že najslabší článok toho celého začínam byť ja 😀 a ešte dĺžka dňa 🙂

    #10648
    LuboN
    Účastník (Participant)

    Inak mal som zatiaľ jeden defekt (tak trochu mojou vinou), ale koleso nedávam nikdy dolu(iba pri výmene plášťa), iba položím bike nabok tak aby som mohol točiť zadným kolesom, po obvode zvrchu vysadím plášť z ráfku a povytiahnem si dušu a lepím… 🙂 Už som to tak robil mnohokrát a je to neporovnateľne rýchlejšie a jednoduchšie ako dávať dolu koleso.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.