9 septembra, 2014 teslabike.sk má jeden rok … ako ho vylepšíme ?

teslabike.sk má jeden rok … ako ho vylepšíme ?

Mám dobrú správu v týchto dňoch bol  zaplatený web hosting a teslabike.sk bude fungovať  aj naďalej práve oslávil svoj prvý rok. Chcel by som sa poďakovať všetkým navštevníkom tejto stránky ,špeciálne ľudom ktorí prispeli svojimi otázkami/odpoveďami.

Poslednom čase mi v hlave vrtá  otázka ako by teslabike.sk mohol pomoc svojim uživateľom, predošlé nápady ktoré som realizoval.

Prvý nápad Je samotná stránka teslabike.sk  info o elektrobicykloch , v dobe ked som skladal ebike tak  info bolo iba u eshopov a to bolo málo.. tento bod stránka splnila

Druhý nápad Výmena skúseností , tento bod  je najdôležitejší  pomože sa tak veľa ludom, uživatelia si vzájomne vymienajú skusenosti, nieje nič  lepšie.

Tretí nápad Potom free servis a pomoc , elektrobicykle nie sú zatiaľ veľmi rozširené , karta sa však začína obracať , a sem tam potrebuje nekdo pomoc , časovo mi to zatial vyhovoval. Toto sú body ktoré už sú ako tak rozbehnuté aj keď stále je čo vylepšovať.

Začneme otázkou čo by  som mal zlepšiť na teslabike.sk ?

ja už sem chodím od začiatku a tak možno trpím nejakou “chyboslepotou”  a ak je tu niečo čo by mohlo byť lepšie tak by som to zlepšil .. napísať nápad možeš v komentári.

Potom existujú služby ktoré by mohla táto webová stránka  robiť zadarmo ? napadajú ma nejaké kalkulátory prepočtové “programíky” Napríklad jeden program človek by vložil údaje napríklad Kapacitu batérie , typ,cenu,vypočítalo by mu to ekonomickú návratnosť porovaní s motorkou autom

Kalkulátor na výkon je tu : http://www.ebikes.ca/tools/simulator.html

Na špice http://www.ebikes.ca/tools/spoke-calc.html

Tiež sa mi páči https://www.endomondo.com/home Myslím že bob si to chválil ak je to “free” tak není treba vymyšlať vymyslené, ale treba kupiť telefon s androidom a gps a trasy nahrávať 🙂

….

Pre začiatočníkov je tu kopa infa, za ten čas sa tu toho nazbieralo ,časom by som mohol vytvoriť malú info knižku v pdf ako prerobiť bicykel na elektrobicykel , toto info už však je všade tak to považujem, za menej dôležitý nápad.

….

Potom na fore by sa dalo vytvoriť  vlákno pre eshopy s elektrobicyklami  , kde by sme dali overené obchody, z ktoré posielajú schopné súčiastky..do tejto úlohy sa môžem pustiť rovno teraz.

…..

 

Tu je krátke video o motivácii  o open source systémoch ako by to mohlo fungovať

5 thoughts on “teslabike.sk má jeden rok … ako ho vylepšíme ?

 1. Ako ste si všimli teslabike.sk prešiel , zmena bola trochu nutnosť , po piatočnom testovaní je toto zrejme finálna verzia..
  Myslím že by mala bežať korektne ak to však nie je tak …kludne napíšte do komentárov alebo ak by nešlo prihlásti tak na moj mail:teslabike@gmail.com

  to isté platí aj v prípade nápadov na vylepšenia.

 2. vsetci rovnako postihnutí organizuju z casu na cas volake stretnutie. elektrobicyklisti zatial nie, ale asi by to pomohlo , lepsie raz vidiet, vyskušať ako 10krat prečitať, si myslim..

 3. tak to by sa veru mohlo , určite sa všetci zhodneme cez Víkend lenže ktorý ?
  A hlavne kde 🙂 Som z HC vyhovovalo by Hlohovec, Pieštany,Trnava, Sereď, Poprípade BA alebo iné mestá ale to by som asi na ebiku neprišiel ..

  Začneme asi tak kto by prišiel ?

  môže len tak sa pripísať dolu do komentov potom začneme riešiť miesto a čas

  Zatial sme Ja a Roman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *