jún 24, 2013

Kvapky tvoria more

krajinna ekologia_html_2cd5472e

Informácie ktoré sem pridávam sú moje skúsenosti ktoré som pozbieral v živote a na internete.

Získanie týchto skúsenosti ma stálo veľa času , úsilia, a trošku lowov ,  chcel by som  sa o ne  s tebou podeliť.

Skúsenosti a nápady som nadobúdal po dobu 7 rokov,moja mama plakala a ešte stále plače že čo to má za hovado ked len kábliky zapája a nič sem mna není …

Tvoja mama plakat nemusí lebo ti stačí prečítat mojich par článkov ktoré som napísal.

Ja si však myslím že naše deti by nemuseli plakať  a mohli by sa mať velmi dobre.Je však treba aby dostali ekologické možnosti  do povedomia ludí, preto ak si myslíš že články sú užitočné ich zdielaj  kopíruj ctrl v, V skopírovanom článku neuškodí ak uvedieš  odkaz  na túto stránku.

Keď vieš niečo užitočné  týkajúce sa témy tak to napíš , určite tým niekomu pomôžeš. Máš nápad a nemôžeš ho realizovať kvoli lowom,času alebo pretože si lajbavý  ? tak na tejto stránke máš miesto kde si môžu tvoj nápad všimnúť a pomôcť.

Svojimi nápadmi nepomáhaš len sebe ale aj ostatným . Ked nemáš nápad tak určite máš problém ktorý sem možeš napísať , a riešenie sa určite nájde.A tak si so svojim problémom pomohol niekomu kto má podobný problém.

Myslím si   že  už všetko z planéty nezachránime , no nemusíme všetko zničiť.

vysoke-tatry

Ak s tým nesúhlasíš  viem čo urobíš    zapneš si  tv-markízu alebo joj budeš sledovať búrlivé víno a zajtra vstaneš a po robote si pekne zobereš  najvýhodnejší spotrebáčik , nacupitáš do tesca kúpiť debilinu ktorá sa po záruke pokazí. No asi nevieš že prispievaš  k tomuto :

znečistenie

No však nenavrhujem vrátit sa do jaskýň, na to už je neskoro.Uvedomujem si že aj ten elektrobicykel není zrovna super EKO ale je to najlepšie čo viem urobiť, je to dostupné, efektívne, a pri tom sa nemusím vratiť do jaskyne.Nemusíš  vedieť poskladať elektrobicykel, namontovať solar, stačí len podpora tvojím zdielaním.

Jedním klikom môžeš pomôcť 10-1000 ľudom  alebo aj nikomu  záleží kde klikneš.

Jedna kvapka v mori nič neznamená ? není to  pravda to viem určite …

 

Veda je len perverzitou pokiaľ jej najvyšším cieľom nie je lepšie ľudstvo.

Nikola Tesla

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *