Komplet elektrobicykle

Plánujete jazdu v nádherných prírodných podmienkach? Máte radi hory a nádherný výhľad alebo hladáte spôsob ako jazdiť skoro zadarmo z práce ? Využite overené moderné mašinky na dvoch kolesách

Zobraz všetko

Časté dôvody prečo kúpiť bicykel: 

  • Chcem stíhať  za patnerom
  • Chcem ušetriť  na ceste do práce
  • Chcem prekonať prekážku – vysoký kopec
  • Chcem ľahko jazdiť pre bežné potreby 

Vyberte si vhodný elektrobicykel , napríklad najlepšieho drtiča kopcov či diaľkovú strelu alebo pomocníka na poštu a do obchodu.

Elektrobicykle sú rozdelené do kategórií – horské,krossové(trekingové) mestské ,špeciálne pre dámy alebo pánov.

Pánské elektrobicykle majú stredovú trubku a volant je ďalej od sedla.

Dámske elektrobicykle  majú nízky nástup alebo sú bez stredovej tyče pre ľahke nasadanie a zosadanie z elektrobicykla.

Horské elektrobicykle

Horský elektrobike je super ak chcete zvládnuť  kopce ľahšie a rýchlejšie zájsť daľej a vyššie – Pre trasy s náročným terénom potrebujete horský elektrobicykel s kvalitnou elektromechanikou, akumulátorom ktorý odolá dlhodobej záťaži kvalitnú konštrukciu a komponenty oceníte v náročných situáciach-vždy.

Krossové- trekkové elektrobicykle

Máte radi jazdu po poľných cestičkách popri jazerách a riekach ? Krossový elektrobicykel je super na dlhé výlety s ľahkosťou prekonajú kopce aj terén a majú nízky odpor na asfaltke vyberať môžu dámy i páni.

Mestské elektrobicykle

Pomocníci na každý deň do obchodu , na poštu za blízkymi , pohodlne s nízkym nástupom sa dopravíte tam kam chcete.Moderné mestské elektrobicykle sú vykonné a zvládnu aj náročnejšie úlohy napr  silné stúpania alebo ďaleké trasy.

Aký motor vybrať ?

Ak plánujete jazdiť strmšie kopce so stúpaním 10% a viac vyberte elektrobicykle ktoré majú stredový motor v ponuke nájdete elektrobicykle s motoromi s vyskúšanými značkami 8Fun (Maxdrive),Bosch,Brose,Yamaha,Shimano.

Motor v kolese bicykla (HUB) je efektívny na rovine a dobrý ťah kopcoch do 10%. 8Fun (Bafang) ukázali vysokú cyklickú odolnosť a majú najlepší pomer cena/kvalita.

Li-Ion akumulátory

Stavte na akumulátory so značkovými článkami od renomovaných firiem – Samsung,Panasonic,LG, Sanyo tieto články sa vyznačujú cyklickou odolnosťou a odolnosťou pod záťažou.

Nabíjať ich môžete hoci kedy ,Li-ion akumulátory netrpia pamäťovým efektom,rýchle nabíjanie a nízka váha a nabíjačka ktorá sama vypne po nabití- žiadna starosť je to čo uživatelia elektrobicyklov najviac oceňujú.

Elektrobicykel je užasným spoločníkom na cestách s ktorými násobíte svoju energiu dostanete sa ďalej,vyššie,rýchlejšie ak chcete s menšou námahou

Zobrazených 1–12 z 46 výsledkov

Zobrazených 1–12 z 46 výsledkov