Horské elektrobicykle

Jedná sa o výkonné stroje ktoré zvládnu horšie cesty a ťažký terén. Horské elektrobicykle majú zvyčajne  silnejšiu elektromechaniku ktorá vám umožní dostať kamkoľvek , a je už potom na vás či budete jazdiť ťažký terén alebo oddychovať s rodinou.

Zobraz všetko

Elektropohon:

Voľba správneho Elektropohonu je veľmi dôležitá preto ak poznáte trasy ktoré budete jazdiť  viete aj vybrať vhodný elektropohon. Horské elektrobicykle majú dva druhy pohonov :

  1. Motor v strede je najlepšiou voľbou ak plánuje jazdiť silne stúpania a náročný teren , zvolenie optimálneho prevodu umožňuje motor v efektívne pracovať , vy môžete zvyšovať krútiaci moment až na hranicu 80 Nm. Overené značky motorov sú 8Fun Maxdrive,Bosch performance CX, Yamaha, Brose. 
  2.  Motor v kolese ak sa vám páči dizajn horského elektrobicyklu ale chcete jazdiť  po rovine ,prekonať stredné kopce bude efektívny motor zabudovaný v náboji kolesa HUB poskytuje veľmi dobrú podporu a je vysoko efektívny na rovinách. Overený sú HUB motory 8Fun (bafang) majú cyklicky odolné zloženie.

Kvalitné Li-ion akumulátory:

Horský elektrobicykel disponuje silou s ktorou sa dostanete na všetky dostupné kopce tú to silu mu dodáva Li-ion akumulátor preto veľmi dôžité aby mal kvalitné články , elektrobicykle v ponuke majú  od firiem Samsung,Panasonic,LG,Sanyo sú navrhnuté tak aby zvládali záťaž i v náročných podmienkach  (napr. jazda do kopca).

Tip: Vyberajte horské elektrobicykle s Li-ion akumulátorom 12Ah a viac.

Li-ion batérie nabijete jednoducho  podobne ako mobilný telefón. Môžete nabíjať  hocikedy aj po častiach napri pri zástavke na občerstvení a pod.. Batérie sú bez pamäťového efektu a čiastočné nabíjanie sa nepočíta za celý cyklus vďaka tomu predĺžite dojazd aj životnosť.

  Vyberte si namakanú mašinku s ktorou zažijete cestu do cieľa. 

Zobrazených 1–12 z 23 výsledkov

Zobrazených 1–12 z 23 výsledkov