Uverejnené komentáre 2

Test 18650 Panasonic vs LG

Tento test som nerobil ja ale stiahol som z endless-sphere no preistotu som si ho dal na svoju stranku aby neskončil v zapomenutí bola by to škoda. Test bol vykonaný na dvoch batériach od LG a Panasonic ,kupované v tom istom obchode.

 

baterie

DSC_1130

 

dis11 dis discharge-slope1 ch

 

 

Porovnanie celkovej energetickej výdrže a ceny

a

Výsledky , moc nekomentujem lebo dosť záleží na tom akým spôsobom prebehlo nabíjanie – výbíjanie. Na endless-sphere sa píše že  panasonic nevydržia výbíjanie 1C no 0,5C majú  výdrž dosť dlhú.Test je vhodný asi len pre tých ktorí chcú si vyskladať vlastnu batériu 

viac info:  endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=52346

 

2 názory k “Test 18650 Panasonic vs LG

  1. Tiez som si vsimol na ebay dobre ceny tychto prckov. Neni su LPF ale vraj vydrzia az do 1000cyklov.

    Ved na tom bohatne kopa predajcov „Li-Ion“ bateriek, co nasadia cenu ako skoro za LFP, akurat ich profit je 5x taky ako z LFP.

    Ktovie ako su na tom so skratovou odolnostou a vybusnostou , aby to nebol handgranat s plechovym obalom.

  2. Tá cena má laka navyše na ebay som videl 12 15ah li-ion tuším za 60 usd no asi velká kvalita to nebude vlastne nečakam od toho nič len aby vydržala 800 cyklov pri prúde 5-10A . ak by som ich kupil štyri čiže 48V 15Ah 48x10A=480W čiže 350W bike by bol z toho , na rovinky by to stačilo..

    No a prečo som to nekupil ? lebo už batériu mam doma som spokojný, a mám pochyby že by tam dali nečo schopného .. inak parametre / cena sú super

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *