Uverejnené Vložiť komentár

Bosch novinky pre elektrobicykle v roku 2017

Tak prezeral som stránky Bosch- známeho výrobcu prémiových komponentov do elektrobicyklov našiel nasledujúce novinky ktoré by vás mohli inšpirovať:

Bosch so svojimi stredovými motormi patrí medzi to najlepšie čo môže elektrický bicykel obsahovať.Výrobca má dobré meno jeho výrobky sú veľmi dobre spracované a majú vysokú kvalitu , ani konkurencia nespí a tak i značka Bosch musí zavádzať ďaľšie novinky  pre tých čo plánujú kúpiť elektrobicykel so súčiastkami od tejto firmy.

Novinky od firmy Bosch na rok 2017:

Tak a pozrime si čo chystá firma Bosh pre elektrobicyklistov

Displej Purion

purion displej pre bosh elektrobicykel

Dizajn stretáva s funkčnosťou: Purion v sebe kombinuje displej a ovládací panel v jednom prístroji.V ergonomickým palubnom počítači 2-v-1 budete mať vždy najdôležitejšie informácie na prvý pohľad: stav nabitia, rýchlosť, režim, rozsah, výlet a celkovú jazdnú vzdialenosť . Všetkých päť rôznych jazdných režimov  vám poskytne správne množstvo individuálnej podpory v každej situácii.

 

DualBattery-systém dvojitých batérií

bosh dualna batéria

Ideálne pre cestovateľov, ktorí majú radi ďaleké výlety: Inteligentný riadiaci softvér dodáva energiu z dvoch PowerPackov od Boshu. Systém „DualBattery“ poskytuje podporu až do 180km za priaznivých podmienok.

Bosch DualBattery je k dispozícii pre triedy Performance Line CX, Performance Line a Active Line (o týchto systémoch tu časom pribudne veľká recenzia) – buď v kombinácii dvoch rámových batérií alebo ráme alebo a jedna batéria v racku.

 

Nabíjačka pre Bosch elektrobicykle bude kompaktnejšia:

nabíjačka pre elektrobicykle bosh

Kompaktná nabíjačka váži menej ako 600 gramov a je o 40% menšia ako štandardná nabíjačka pre Bosh elektrobicykle -je dosť malá na to, aby sa zmestila do akéhokoľvek sedlovej brašne a je ideálna pre elektrobicyklistov, ktorí často cestujú.

 

Nyon čaká vylepšenie

nyon s mapou

Nové používateľské rozhranie Nyon dostane lepšie a pohodlnejšie ovládanie. Jasný displej bude zobrazovať aktivity, napríklad. topografickú cestu Topograficky ostávajúcu cestu a zobrazenie mapy podľa svojej vlastnej trasy. Všetky relevantné jazdné dáta sú zahrnuté do výpočtu.eShift je teraz k dispozícii aj s počítačom Nyon on-board. Elektronické riešenie ktoré poskytuje väčší pôžitok z jazdy a komfort, a to  mimo mesta aj pri jazde v meste ..

eShift je systém radenia rýchlostí ktorý integrovaný do prevodovky v pohone elektrobicykla Systém  prináša rýchlejšie radenie rýchlostných stupňov a lepšiu jazdu, a tým zaistiťuje nielen uvoľnenejší a pohodlný zážitok z jazdy, ale lepšiu bezpečnosť na ceste, takže sa môžete plne sústrediť na elektrobicyklovanie.

 

Performance Line CX and SRAM EX1

sram bosh technológia

EX1 by SRAM je prevodový systém pre športových nadšencov. Vyvinutý špeciálne pre horské bicykle, bude dokonale prispôsobený pre výkonnostnú triedu CX. Systémové charakteristiky zahŕňajú maximálnu životnosť, vynikajúce „horolezecké“ vlastnosti a vynikajúci výkon prehadzovania aj pri plnom zaťažení.

eShift (45 km / h)

eshift podpora

Elektronické riešenie pre integrované radenie bude odteraz teraz k dispozícii aj pre rýchlostné pedelek ​​elektrobicykle až do rýchlosti 45 km/h sa Harmony H NuVinci Optimized ™ | Sync ™. eShift je bude dispozícii s palubnými počítačmi Nyon a Intuvia.

Svetelná podpora (Light Support)

Silnejšie svetlo pre väčšiu bezpečnosť. Light Support vytvára maximálny svetelný výkon až do 18 Wattov.

zdroj

https://www.bosch-ebike.com/en/news-and-stories/news/new-for-2017-models/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *