BMS pro lipo

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 3 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  pivnicek pred 3 rokmi, 4 mesiacmi.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #7866

  Robikl
  Účastník (Participant)

  NEPTUNE LITE BMS
  http://www.speedict.com
  Ze by konečně řešení pro sestavení baterky z lipo packu? Vypadá to parádně. Koukám že moje plánované 6s + 4s + 4s = 14s by to zvládlo. Jen nikde nevidím parametry balancnich proudu. Co na to říkáte?

  #7867

  LuboN
  Účastník (Participant)

  Preštudoval som manuál a je jasné že je to len monitorovací systém, nie je to BMS, takže to nemá žiadne balancovanie ani hardvérovú ochranu proti čomukoľvek, je to len bezdrôtový monitorovací systém ktorý umožňuje zaznamenávať a zobrazovať stav batérie. Napriek tomu je to úplne perfektná vecička a v spojení so smartfónom na riadidlách to znalému ebikerovi poskytne všetky potrebné informácie ktoré o batérii potrebuje vedieť. Akurát zostáva otázka kde to tu kúpiť a koľko to tu bude stáť… A na to že to iba monitoruje to nie je zrovna najlacnejšie…
  Robikl, vďaka Ti za výborný tip, s týmto zariadením je ebiker zase o krok bližšie k bezpečnému užívaniu LiPo batérie 🙂

  #7869

  Robikl
  Účastník (Participant)

  Tak to je škoda, pokud to není bms. Fakt je ze na to je to asi dost malé. Ale je na tom napis battery management system a to mě zmatlo. 🙂 Chtělo by to něco, co by se dalo nastavit naprogramovat.

  #7870

  pivnicek
  Účastník (Participant)

  Pekne to je. Ale v podstate take male monotorovacie zariadenie uz modelati davno pouzivaju. Pichnete to do balancneho kabla na LiPolke a ukaze Vam to napatia vsetkych clankov. Vazi to par gramov a stoji cca 2,- Eura. Ale nieje to take pohodlne ako toto.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.