Uverejnené Vložiť komentár

Elektrobicykle od výrobcov aut II

Toyota / Yamaha ich spoločný elektrobicykel

toyota-yamaha elektro bicykel

 

60% šanca že ho budú vyrábať , Moc informácii nieje známych o tom ako Toyota-Yamaha spolupracujú. Obrazok bol vypustený okolo roku 2011. Zaujímavé tam tomto elektrobiku je že nebude mať klasickú reťaz ale remeň.

 

Volkswagen a jeho koncept

volkswagen elektricky bicykel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odhaduje sa že tento prototyp má 80% šancu že sa bude vyrábať. Concept bol zverejnený okolo roku 2010.Je síce velmi kompaktný a dobre prenosný no nemá betále a tak by bol klasifikovaný ako skúter.

 

Audi Worthersee

 

audi-electric-bike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

85% šanca že pôjde do produkcie. Toto je najlepší kúsok čo bol vyrobený od výrobcou aut.Rám je vyrobený s uhlíkových vlákien . Jeho Clean Mobile drive s 2500W motorom  sa ovláda vylepšením PAS systénom, taktiež  sa dá nastavovať  ce wifi a má špecialny whelie mod – pre kaskaderske kúsky bez toho aby sa bicykel prekotil. Audi plánuje E-tron mal by to byť high-endový elektrobicykel pre Europu, Čínu a USA. 2500W je 10x viac než je legalne v Europe, takže tam inžniery ho budú musieť skrotiť alebo vodický preukaz  bude treba , dosahovaná rýchlosť je 80 km/h … hm…

 

Elektrobike od BMW

ebike bmw

 

95% že pôjde na trh. Prvý krát boli tieto elektrobicykle vidieť na olympijskich hrách v Londýne, 200 týchto elektrobicyklov dostali organizátori a športovci .BMW ho plánuje začať predávať tento rok na vianoce .Obsahuje 250wattový motor takže ho môže predavať všade na svete.

 

 

Smart elektrický bicykel

smart-brabus elektrobicykel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Má 99% šancu že pôjde do produkcie (alebo už sa predáva) ,tento elektrobicykel sa mal začať predávať už tento rok. Cena je cca 3100 dolárov.Cena je dosť vysoká vzhladom na to že sa jedná  o bionX elektrobicykel.Ludia dávajú prednosť prerobiť si elektrobicykel s BMC hub motorom alebo Crystalyte . Obsahuje 350Wattový motor. Dôležitá poznámka je že Smart je vlastne Daimler AG.

 

Starý bicykel od Mercedesu

mercedes elektrobicykel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100% že je na trhu . Je to asi najhorší model zo všetkých tu spomenutých .Bol naplánovaný do produkcie  v roku 2000.No bol to prepadák po finančnéj stránke sa predalo len pár bicyklov. Bicykel mal odnímateľnú NIMH batériu a bol tažký. Stál 3000 usd teraz by ho len ťažko niekto kúpil

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *