Uverejnené Vložiť komentár

Elektrobicykle od výrobcov aut

Dávnejšie som spomínal ako škodovka uviedla elektrobicykel  s BionX sadou . Ostané velké automobilky majú tiež pripravené koncepty pre prípad žeby bolo o elektrobicykle záujem. Koncepty vyzerajú originalnešie než škodovka ,kto vie  do akej miery sú originalne či vyvíjali k tomu aj jednotlivé komponenty alebo je originálny iba rám bicyklu.

 

Elektrobicykel od Porshe

Porshe elektrobicykel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Má iba 2% šancu že sa dostane do výroby , obsahuje 250 w zadný motor a jediná vychytávka je že sa dá nastavovať cez mobilny telefon (iphone)

 

Ford a jeho elektrobicykel

elektrobicykel ford

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15% šanca že sa bude vyrábať , Bicykel ma originalny dizajn , batéria je umiestnená pod sedlom.Prototyp bol hotový za 6 týždňov a vo Frankfurte ho predviedli na automobilovej výstave. Elektrobicykel obsahuje 250W predný motor jeho výkon. Ford však nejako neuvažuje že by sa vrhol na tento segment.

 

Koncept od lexusu

lexus elektrobike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20% šanca  že prerazí resp že sa bude vyrábať. Za zmienku  stojí že má batériu 24V 25.9 Ah . Motor 250W  do prednej vidlice .Lexus zatial len vyčkáva ako dopadnú iný ..

 

Honda Step

Honda-Step-Compo-2001-electric-folding-bike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35%  šanca že sa elektrobicykel dostane do sériovej výroby .Výchadza z modelu Honda Racoon ktorý bol populárny v Japonsku .Tento koncept sa líši od predchádzajúcich modelov že nemá hub motor ale stredový motor dá sa zložiť a preniesť . Batéria je 24V 10Ah .

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *