január 17, 2014 Zlé skúsenosti s Victpower lifepo4 batériami

Zlé skúsenosti s Victpower lifepo4 batériami

Našiel som kde užívateľ hodonotí firmu Victpower lifepo4 batérie a bol dosť nešťastný z tejto firmy pretože lifepo4 sa pokazilli. Ešte ma napadlo že možno ide o konkurenčný boj tj konkurenčná firma založí blog  “obyčajného uživateľa” a dajú negatívne info dúfam že takéto podrazy sa nedejú.

—————————————————————————————————————————————————–

Tak svoje skúsenosti s firmou Victpower opísal užívateľ nasledovne:

Kúpil som si 160 kusov A123 20Ah z VICTPOWER, tvrdili že za 2 týždne ich mám doma ale trvalo to 6 týždňov.Zaplatil som za 160 buniek a dostal som len 159 , ukradol ich niekto z Fedexu ? Victpower obvinili túto dodávateľskú že ona ich “stratila”.Jedna bunka bola hned K.O. (alebo diera v nej skrátka bola poškodená) 40 Buniek bolo zle zabalených a poškodených .

zlá vict power batéria

 

Spoj na batérií zoxidovaný …

V piatok som sa rozhodol že ich pretestujem  zapojil som ich cez BMS všetko ako má byť  na moje BMS je spolahnutie , mám ho odskúšané. Nabil som batérie a potom som ich vybíjal prúdom 1C-5C  do 25 minút mala batéria 01V (Bat).

Trvalo 25 minút kým pack sa vybil na 0V
zly članok batérie
(Poznámka-teslabike, neviem ako vybíla ale  BMS malo batérie odpojiť a nie ich vybiť do nuly)
Po troch mesiacoch odkedy som napísal skúsenosti s Victpower sa ozvali další ktorý majú podobné skúsenosti . Na základe týchto skúseností  chcem odradiť  kupujúcich pred zlou skúsenosťou
—————————————————————————————————————————————————–
Na Victpower sa nadáva asi všade čo všade pozeral tak na to nadávajú , pár ludí má síce skúsenosti no tejto značke sa radšej vyhnúť oblúkom. Victpower označuje svoje batérie A123 . Teraz by ma zaujímalo ako roznať dobré originály A123 od A123 Victpower.
priesaky lifpeo4
Ešte jedna vec ma napadla  kolko asi tak stálo 160 takýchto článkov ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *