február 4, 2018 2018 Aké elektrobicykle sa budú najviac kupovať?

2018 Aké elektrobicykle sa budú najviac kupovať?

Ako je tomu každý rok, začiatkom jari je čas, kedy ľudia hľadajú elektrobicykle.V článku nájdete, čo sa predpokladá na rok 2018.

  • Kupujúci budú vyhladávať vyššie kapacity batérií nad 13Ah napríklad 14Ah 16Ah 17Ah čo som pozeral, tak tieto elektrobicykle sa dajú kúpiť za odpovedajúcu cenu.Tu je par príkladov:
  1. Devron horské bicykle s náhradnými batériami  (cena do 1200€)
  2. Elektrobicykle Crussis napríklad už aj  mestký bicykel má 16Ah

 

  • Do kopcov tipujem, že zákazníkov osloví batéria s veľkou kapacitou 14Ah,16Ah-17Ah v kombináci s motorom Maxdrive (dobrý motor od Bafangu). Špička ostane Bosch Yamaha, objavuje sa aj Shimano.Konkrétne tipy dám inokedy. Ešte je skoro – v dobe písania postu sa naskladňujú v eshopoch nové modely.

 

  • Ceny elektrobicyklov v roku 2018 sa stabilizujú – inými slovami lacnejšie to už asi nebude kvôli stúpajúcim cenám Lítia, Kobaltu ,Ropy. To sa dalo tušiť. Všetky automobilky chcú byť “elektro” a začínajú vyrábať elektromobily – lítia nieje veľa a cena letí hore viz graf:

Bosh – Yamaha nič zásadného som pre rok nenašiel hrajú sa s displejmi  , Bosch má novinku  PowerTube 500 prídavnú batériu ktorá je lahká. Yamaha zasa zlepšila kadenciu motora zo 100 otáčok na 110.

Bafang je trocha radikalnejší, vo svojom M600 DRIVE SYSTEM dal 43V ako nominálne napätie. Po prvý krát som sa stretol so 43V elektrobicyklami 4Ever Velvet line  . Bafang jednoducho sa chce líšiť pre bežného uživateľa “plug and play” je to výhoda.

Máte nejaký  tip na novinku ? alebo plánujete kúpiť “elektro”mašinku … pochválte sa, šupnite koment.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *