Devron od Insportline s prídavnou batériou – kapacita spolu 25.5Ah

Devron od Insportline s prídavnou batériou – kapacita spolu 25.5Ah

Devron od Insportline s prídavnou batériou – kapacita spolu 25.5Ah
Hodnotenie čitateľov

Pre tých, ktorý chcú e-bike s dlhým dojazdom a dvomi batériami aby si ich mohli striedať a mať tak dojazd aj  cez 100km (s) je určený nasledujúci článok.

Aktualizácia: S dvomi batériami je dostupný už len model Devron 27225 

OK, prídavná batéria nie je žiadnou novinkou. Ak si ich kúpim 3, budem mať veľa Ah aj dojazd. Výhodou je cena, teraz v septembri je 1230€. Schválne skúste nájsť na heureke elektrobicykel s HUB motorom a kapacitou 25.5Ah pod túto cenu (odkaz môžete poslať do komentu, budeme radi).

Za túto cenu sú ebajky “iba” 12-14Ah napríklad Crusiss, ktoré sú pekné, no v tomto prípade Devron má dosť navrch.Tu sú 3 modely ebajkov od Devronu, ktoré majú prídavný akumulátor.

Trekingový elektrobicykel Devron 28161-2

 

Trieda kvality ostatnej výbavy ostala nezmenená – Bafang motor je dobrý, podobný som testoval 3 roky a nabehal som 15 000km .

Batérie sú obe li-ion z Panasonic článkov, čiže tiež dosť dobré. Tu je test Phylion baterky zhodou okolností na Devrone s motorom Maxdrive . Ešte reč bude o tomto modele…

Zatiaľ sa predáva dámska aj pánska verzia, vhodný je na cesty aj do terénu, so stúpaním do 15% čiže zvládne stredné kopce a bude super na rovinách.. Samozrejme s kapacitou 25,5Ah  si môžete jazdiť aj po kopcoch dlhé štreky..Na rovine môže byť dostrel s pedálovaním okolo 200 km.

Pozrite všetky parametre a cenu v katalógu:

 

Devron 27225 celková kapacita 20,4 Ah do kopcov

V spomínanom teste je 2016 model Devron 27225 s 8.8Ah  akumulátorom Phylion. Síce testom prešiel úspešne, ale 8.8Ah na dnešnú dobu je málo, aj keď batéria držala, dal som ju ako zápor. Teraz je k nemu 11,6Ah batéria naviac, čiže budete mať doma elektrobicykel s Maxdrive motorom a 20,4Ah kapacitou. Cena je vyššia o 147€, čo sa dosť oplatí.

Tu je cena aj kompletný popis elektrobicyklu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *