september 3, 2017 Devron od Insportline s prídavnou batériou – kapacita spolu 25.5Ah

Devron od Insportline s prídavnou batériou – kapacita spolu 25.5Ah

Pre tých, ktorý chcú e-bike s dlhým dojazdom a dvomi batériami aby si ich mohli striedať a mať tak dojazd aj  cez 100km (s) je určený nasledujúci článok.

Aktualizácia:

 

OK, prídavná batéria nie je žiadnou novinkou. Ak si ich kúpim 3, budem mať veľa Ah aj dojazd. Výhodou je cena, teraz v septembri je 1230€. Schválne skúste nájsť na heureke elektrobicykel s HUB motorom a kapacitou 25.5Ah pod túto cenu (odkaz môžete poslať do komentu, budeme radi).

Za túto cenu sú ebajky “iba” 12-14Ah napríklad Crusiss, ktoré sú pekné, no v tomto prípade Devron má dosť navrch.Tu sú 3 modely ebajkov od Devronu, ktoré majú prídavný akumulátor.

Trekingový elektrobicykel Devron 28161-2

 

Trieda kvality ostatnej výbavy ostala nezmenená – Bafang motor je dobrý, podobný som testoval 3 roky a nabehal som 15 000km .

Batérie sú obe li-ion z Panasonic článkov, čiže tiež dosť dobré. Tu je test Phylion baterky zhodou okolností na Devrone s motorom Maxdrive . Ešte reč bude o tomto modele…

Zatiaľ sa predáva dámska aj pánska verzia, vhodný je na cesty aj do terénu, so stúpaním do 15% čiže zvládne stredné kopce a bude super na rovinách.. Samozrejme s kapacitou 25,5Ah  si môžete jazdiť aj po kopcoch dlhé štreky..Na rovine môže byť dostrel s pedálovaním okolo 200 km.

 

Devron 27225 celková kapacita 20,4 Ah do kopcov

V spomínanom teste je 2016 model Devron 27225 s 8.8Ah  akumulátorom Phylion. Síce testom prešiel úspešne, ale 8.8Ah na dnešnú dobu je málo, aj keď batéria držala, dal som ju ako zápor. Teraz je k nemu 11,6Ah batéria naviac, čiže budete mať doma elektrobicykel s Maxdrive motorom a 20,4Ah kapacitou. Cena je vyššia o 147€, čo sa dosť oplatí.

Tu je cena aj kompletný popis elektrobicyklu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *