Vyberáme TOP dámsky elektrobicykel

Vyberáme TOP dámsky elektrobicykel

Vyberáme TOP dámsky elektrobicykel
4.3 (86.67%) 3 votes
    • V článku nájdete info ako vybrať spoľahlivého pomocníka na cesty (necesty) aký motor a batériu zvoliť ,vhodné konštrukcie a typy elektrobicklov pre dámy, konkrétny výber elektrobicyklov ktoré majú silné stránky.

 

Aký by mal byť dámsky elektrobicykel ?

  • Väčšina žien preferuje bicykle s kostrou pre nízky nástup podobne ako to majú mestské elektrobicykle ktoré sú obľúbené na časté domáce jazdy po okolí.
  • Motor a súčiastky musia byť kvalitné a odolné voči cyklickému opotrebeniu.Tam spadá aj batéria so značkových li-ion článkov.
  • Jednoduché a užitočné ovládanie , väčšina dám uprednostnuje jednoduché nastavovanie elektrobicykla , sú radi ak je tam tachometer na meranie rýchlosti /prejdené KM ale zasa ukazateľ stavu batérií v napätí nemusia , radšej III paličky tak ako na mobilnom telefóne
  • Páčivý dizaj a už namontované doplnky potešia.

 

Pozrieť ponuku dámskych elektrobicyklov

 

Motor a batéria

Už som to písal aj 5x takže iba skopírujem platí to všeobecne …

Zobraz všetko info o motoroch a akumulátoroch

Rám a výbava dámskych elektrobicyklov

Klasiku nízkonastupový rám poznáte pohodlne nízke nastupovanie ocení žena v každom veku

Rám “Trekkový alebo Crossový”  ak máte radi jazdu mimo mesto štrkovými cestičkami po prírode

“Horský rám”  je znížený rám pri sedlovej tyči často je vyššie ako mestkého a krosového typu je to rám pre športovejšie založené dámy.

Radenie shimano je klasika osobne na roviny nieje treba nič zvlaštnáho , v kopcoch treba kvalitnejšie radenie rada Deore je fajn.

Tipy na výber  dámskych elektrobicyklov:

Tu je širší katalógový list zo všetkými elektrobicyklami pre dámy je naozaj z čoho vyberať , ak sa však nevyznáte a chcete len dobre kúpiť tu sú konrkétne najzaujímavejšie modely:

  • Crussis e-City 1.7-S 16AH – Klasika jazda po rovinke mestečku sem tam kopec mostík nadjazd,nízky nástup elektrobicykel sa líši batériou väčšina má tak 10-14Ah tu je 16Ah preto je obľúbený.
  • E-Savela 1.3 16 AhTrekkový elektrobicykel pre dámy veľmi dlhé trasy mimo mesta rovinky aj kopce.Crossový elektrobicykel pre dámy s vynikajúcim dojazdom
  •  e-Savela 7.3 17.5Ah Trekkový/Horský elektrobicykel dobrý na outdoor silný stredový motor zvládne strminy a veľká batéria  vysokú záťaž , na rovine dlhý dojazd.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *